Pískovaný set na slivovici Divoký ročník (1+6)1 595 KčStylová, ručně pískovaná dárková sada na slivovici. Set je složen z designové lahve s korkovým špuntem, 6 malých panákovek a dárkové krabičky. Štam...personalizované dárky, personalizované sety na alkohol, běžné sklosklenenyshop.czPodobně jako Pískovaný set na slivovici Divoký ročník (1+6)
Pískovaný set na slivovici Olea Piede (1+6)1 595 KčStylová, ručně pískovaná dárková sada na slivovici. Set je složen z designové lahve s korkovým špuntem, 6 malých panákovek a dárkové krabičky. Štam...personalizované dárky, personalizované sety na alkohol, běžné sklosklenenyshop.czPodobně jako Pískovaný set na slivovici Olea Piede (1+6)
DĚDEČKOVA SLIVOVICE pískovaný set na pálenku (1+6)999 KčPískovaný set lahve na slivovici a skleniček na slivovici. Objem lahve je 500 ml a skleniček 35 ml. Láhev je opatřena korkovým špuntem. Set je dodá...personalizované dárky, personalizované sety na alkoholsklenenyshop.czPodobně jako DĚDEČKOVA SLIVOVICE pískovaný set na pálenku (1+6)
Pískovaný svatební set na slivovici Olea Piede (1+6)1 649 KčStylová, ručně pískovaná svatební dárková sada na slivovici. Set je složen z designové lahve s korkovým špuntem, 6 malých panákovek a dárkové krabi...personalizované dárky, pískované lahve, běžné sklosklenenyshop.czPodobně jako Pískovaný svatební set na slivovici Olea Piede (1+6)
Pískovaná láhev Olea Piede Divoký ročník 0, 7 l395 KčModerní skleněná láhev s pískovaným motivem, jménem a rokem na přání. Láhev je vybavena korkovou zátkou a je vhodná na slivovici, likér nebo jiné l...personalizované dárky, pískované lahve, běžné sklosklenenyshop.czPodobně jako Pískovaná láhev Olea Piede Divoký ročník 0, 7 l
OLEA PIEDE set na slivovici (1+6)599 KčDárková sada na slivovici je složena z designové lahve se stylovým korkovým špuntem a z 6 malých panákovek. Štamprle jsou vyrobeny z bezolovnatého ...podávání nápojů, soupravy na nápoje, sety na likéry a destilátysklenenyshop.czPodobně jako OLEA PIEDE set na slivovici (1+6)
Pískovaná láhev Olea Piede Slivovice 2, 0, 7 l365 KčModerní láhev z čirého skla s pískovaným motivem názvu pálenky a roku. Láhev je vybavena korkovou zátkou a je vhodná na slivovici, likér nebo jiné ...personalizované dárky, pískované lahve, běžné sklosklenenyshop.czPodobně jako Pískovaná láhev Olea Piede Slivovice 2, 0, 7 l
Pískovaná láhev DOUGLAS Slivovice 0, 7 l399 KčDesignová láhev z tmavě zeleného skla s pískovaným motivem názvu pálenky a roku. Pískovaný motiv je kvůli zvýraznění dobarvován bílou barvou. Láhev...personalizované dárky, pískované lahve, běžné sklosklenenyshop.czPodobně jako Pískovaná láhev DOUGLAS Slivovice 0, 7 l
Pískovaná láhev Olea Piede Slivovice 0, 7 l365 KčModerní láhev z čirého skla s pískovaným motivem názvu pálenky a roku. Láhev je vybavena korkovou zátkou a je vhodná na slivovici, likér nebo jiné ...personalizované dárky, pískované lahve, běžné sklosklenenyshop.czPodobně jako Pískovaná láhev Olea Piede Slivovice 0, 7 l
Pískovaná láhev LIRICA Svatební slivovice STROM LÁSKY 0, 5 l395 KčPískovaná láhev na svatební slivovici s motivem Švestka, vašimi jmény, datem a monogramem ve švestkách. Láhev je opatřena korkovým špuntem. Datum a...personalizované dárky, pískované lahve, běžné sklosklenenyshop.czPodobně jako Pískovaná láhev LIRICA Svatební slivovice STROM LÁSKY 0, 5 l
Pískovaný whisky set Fenix (1+2)2 706 KčLuxusní pískovaný whisky set. Set je složen z karafy 700 ml, 2 ks whiskovek 300 ml a exkluzivní dárkové krabice se sametovým povrchem. Je vyroben z...personalizované dárky, personalizované sety na alkoholsklenenyshop.czPodobně jako Pískovaný whisky set Fenix (1+2)
Pískovaný whisky set Apollon (1+2)1 755 KčLuxusní pískovaný whisky set. Set je složen z karafy 850 ml, 2 ks whiskovek 340 ml a dárkové krabičky. Je vyroben z olovnatého křišťálového skla če...personalizované dárky, personalizované sety na alkohol, olovnaté křišťálové sklosklenenyshop.czPodobně jako Pískovaný whisky set Apollon (1+2)
Pískovaný whisky set Hermes (1+2)1 705 KčLuxusní pískovaný whisky set. Set je složen z karafy 850 ml, 2 ks whiskovek 340 ml a dárkové krabičky. Je vyroben z olovnatého křišťálového skla če...personalizované dárky, personalizované sety na alkohol, olovnaté křišťálové sklosklenenyshop.czPodobně jako Pískovaný whisky set Hermes (1+2)
Pískovaný whisky set Ares (1+2)2 556 KčLuxusní pískovaný whisky set. Set je složen z karafy 700 ml, 2 ks whiskovek 300 ml a exkluzivní dárkové krabice se sametovým povrchem. Je vyroben z...personalizované dárky, personalizované sety na alkohol, bezolovnaté křišťálové sklosklenenyshop.czPodobně jako Pískovaný whisky set Ares (1+2)
Pískovaný whisky set Hefest (1+2)2 606 KčLuxusní pískovaný whisky set. Set je složen z karafy 700 ml, 2 ks whiskovek 300 ml a exkluzivní dárkové krabice se sametovým povrchem. Je vyroben z...personalizované dárky, personalizované sety na alkohol, bezolovnaté křišťálové sklosklenenyshop.czPodobně jako Pískovaný whisky set Hefest (1+2)
Bormioli Rocco Láhev Swing 1 l79 KčSkleněná láhev s klipem o objemu 1 litr je ideální pro uchovávání sirupů, vody, slivovice nebo domácích likérů. Je vyrobena z pevného, čirého skla ...podávání nápojů, skleněné láhve, láhve na slivovici, běžné sklosklenenyshop.czPodobně jako Bormioli Rocco Láhev Swing 1 l
Jídelní set PONARSAR 1+2, dekor divoký dub, černý kov2 950 KčTento jídelní set je ideální volbou pro menší prostory. Set obsahuje čtvercový stůl a dvě židle, které se svým industriálním designem dokonale hodí...autronic, nábytek, jídelna, jídelní setynejlevnejsinabytek.czPodobně jako Jídelní set PONARSAR 1+2, dekor divoký dub, černý kov
Jídelní set ULSARDOR 1+4, dekor divoký dub, černý kov4 190 KčJedálenský set v industriálnom štýle je ideálnou voľbou pre moderné interiéry. Zostava obsahuje stôl a štyri stoličky s čiernymi kovovými nohami, k...autronic, nábytek, jídelna, jídelní setynejlevnejsinabytek.czPodobně jako Jídelní set ULSARDOR 1+4, dekor divoký dub, černý kov
LIRICA set na pálenku (1+6)495 KčSada na pálenku je složena z elegantní lahve s dlouhým hrdlem a vybouleným dnem a z malých panákovek. Láhev je opatřena stylovým korkovým špuntem. ...podávání nápojů, soupravy na nápoje, sety na likéry a destilátysklenenyshop.czPodobně jako LIRICA set na pálenku (1+6)
Crystal Bohemia SOHO set na víno (1+6)2 296 KčPozvedněte číše do velké výše a napijte se z kalíšku jako praví králové. V dílně světoznámé české sklárny Crystal Bohemia sídlící v Poděbradech vzn...crystal bohemia, podávání nápojů, soupravy na nápoje, sety na víno, olovnaté křišťálové sklosklenenyshop.czPodobně jako Crystal Bohemia SOHO set na víno (1+6)
RCR Opera liquer set (1+6)948 KčLikérový set RCR Opera je elegantní souprava určená k servírování krémových i ovocných likérů ale i domácí pálenky. Obsahuje jednu karafu o objemu ...rcr, podávání nápojů, soupravy na nápoje, sety na likéry a destiláty, bezolovnaté křišťálové sklosklenenyshop.czPodobně jako RCR Opera liquer set (1+6)
Crystalex Sandra set karafa a sklenice na víno (1+6)604 KčSklenice Sandra zaujmou svěžím, nadčasovým vzhledem a precizním zpracováním. Jejich jemně uzavřený tvar pomáhá uchovat vinná aromata uvnitř sklenic...crystalex, podávání nápojů, soupravy na nápoje, sety na víno, bezolovnaté křišťálové sklosklenenyshop.czPodobně jako Crystalex Sandra set karafa a sklenice na víno (1+6)
Linea Natura KOMODA, divoký dub, dub artisan, divoký dub, 92, 6/92/42, 7 cm9 999 KčKOMODA, divoký dub, dub artisan, divoký dub, 92, 6/92/42, 7 cm - DIV.DUB MASIV OLEJ, 2DV, SOFT CL - KORPUS+POL: DEKOR DUB ARTISAN - Š/V/D: 92, 6/92...linea natura, drobný nábytek, komody, komody na nožičkáchxxxlutz.czPodobně jako Linea Natura KOMODA, divoký dub, dub artisan, divoký dub, 92, 6/92/42, 7 cm
Linea Natura KOMODA, divoký dub, antracitová, dub artisan, divoký dub, 92, 6/92/42, 7 cm9 799 KčKOMODA, divoký dub, antracitová, dub artisan, divoký dub, 92, 6/92/42, 7 cm - DIV.DUB MASIV OLEJ., SKL. ANTR. - POL.+DV: DEKOR DUB ARTISAN - Š/V/D:...linea natura, drobný nábytek, komody, komody na nožičkáchxxxlutz.czPodobně jako Linea Natura KOMODA, divoký dub, antracitová, dub artisan, divoký dub, 92, 6/92/42, 7 cm
Crystal Bohemia Quadro shot set (1+6)1 851 KčPálenku nebo likér si z Quadro setu zaručeně vychutnáte. Je vyroben z kvalitního olovnatého křišťálového skla známou českou sklárnou Crystal Bohemi...crystal bohemia, podávání nápojů, soupravy na nápoje, sety na likéry a destiláty, olovnaté křišťálové sklosklenenyshop.czPodobně jako Crystal Bohemia Quadro shot set (1+6)
Crystal Bohemia Quadro liquer set (1+6)1 851 KčSkleněný set na likéry nebo pálenku z olovnatého křišťálového skla od známého producenta českého křišťálového skla Bohemia Crystal. Pozoruhodné tva...crystal bohemia, podávání nápojů, soupravy na nápoje, sety na likéry a destiláty, olovnaté křišťálové sklosklenenyshop.czPodobně jako Crystal Bohemia Quadro liquer set (1+6)
Výtvarný set na pískování Djeco Magical Fairies417 KčOriginální technika pískování nadchne předškolní i starší děti. Malí umělci podle návodu odstraní ochrannou fólii na samolepicích plochách. Následn...djeco, pro děti, hry a hračky, dětské hračky, kreativní hračkybonami.czPodobně jako Výtvarný set na pískování Djeco Magical Fairies
Výtvarný set na pískování Djeco Rainbow Fish440 KčOriginální technika pískování nadchne předškolní i starší děti. Malí umělci podle návodu odstraní ochrannou fólii na samolepicích plochách. Následn...djeco, pro děti, hry a hračky, dětské hračky, kreativní hračkybonami.czPodobně jako Výtvarný set na pískování Djeco Rainbow Fish
Crystalex LEMONADE set skleněný džbán a sklenice (1+6)966 KčStředobodem sady je elegantní, precizně zpracovaný džbán ruční výroby, který tvarově doplňují oblé skleničky. Džbán a skleničky jsou vhodné na podá...crystalex, podávání nápojů, soupravy na nápoje, sety na vodu a nealko, bezolovnaté křišťálové sklosklenenyshop.czPodobně jako Crystalex LEMONADE set skleněný džbán a sklenice (1+6)
Linea Natura KOMODA, divoký dub, dub artisan, divoký dub, 52, 6/127, 3/42, 7 cm9 999 KčKOMODA, divoký dub, dub artisan, divoký dub, 52, 6/127, 3/42, 7 cm - TYP 5L, DIV.DUB MASIV OLEJ, - KORPUS: DEKOR DUB ARTISAN - Š/V/D: 52, 6/127, 3/...linea natura, drobný nábytek, komody, komody na nožičkáchxxxlutz.czPodobně jako Linea Natura KOMODA, divoký dub, dub artisan, divoký dub, 52, 6/127, 3/42, 7 cm
Crystal Bohemia Quadro set džbán a sklenice (1+6)1 401 KčStylová sada pro podávání vody, džusu i dalších nealko nápojů. Obsahuje skleněný džbán o objemu 1, 1 litru a šest sklenic po 350 ml. Vyrobeno z prv...crystal bohemia, podávání nápojů, soupravy na nápoje, sety na vodu a nealko, bezolovnaté křišťálové sklosklenenyshop.czPodobně jako Crystal Bohemia Quadro set džbán a sklenice (1+6)
Jídelní set 6+1 RICHARD20 211 KčModerní jídelní komplet RICHARD 1+6 dodá vaší jídelně neopakovatelný vzhled s nádechem retro stylu. Deska stolu je vyrobena z kvalitní MDF dýhovaná...vipkon, kuchyň, jídelní setyinpostele.czPodobně jako Jídelní set 6+1 RICHARD
Drewmix Jídelní set MONTI 5 / OSLO 6 | cashmere 1+620 120 KčJídelní set MONTI 5 / OSLO 6 | cashmere 1+6 Jídelní set MONTI 5/OSLO 6 v barvě cashmere s čalouněnými židlemi slučuje moderní design s útulností. J...drewmix, nábytek, sestavy a komplety, jídelní sety, béžová, laminátmujnabytek.czPodobně jako Drewmix Jídelní set MONTI 5 / OSLO 6 | cashmere 1+6
Jídelní set PIMBOW 1+6, borovice28 040 KčJídelní set se 6 židlemi z masivního borovicového dřeva Rozměr stolu (šxvxh): 178 x 76 x 92 cm Rozměr židle (šxvxh): 43 x 103 x 45 cm, výška sedu 4...idea, nábytek, jídelna, jídelní setynejlevnejsinabytek.czPodobně jako Jídelní set PIMBOW 1+6, borovice
Linea Natura KOMODA, divoký dub, divoký dub, 105/86/45 cm21 999 KčTato dřevěná komoda cca 105 x 86 x 45 cm (Š x V x H) od oblíbené značky Linea Natura z pravého dřeva v barvách dubu vnese do vašeho domova tu pravo...linea natura, ložnice, ložnice setyxxxlutz.czPodobně jako Linea Natura KOMODA, divoký dub, divoký dub, 105/86/45 cm
DELUX BRUT pískovaná sada V srdci (1+2)1 150 KčLuxusní set s ručně pískovanými elegantními skleničkami Bohemia Crystal Sandra 200 ml českých skláren Crystalex. Předností sklenic je průzračné bez...personalizované dárky, sklenice k výročí, na sekt, bezolovnaté křišťálové sklosklenenyshop.czPodobně jako DELUX BRUT pískovaná sada V srdci (1+2)
Voglauer ŠIROKÁ KOMODA, divoký dub, barvy grafitu, divoký dub, 192/82/51, 6 cm74 999 KčŠIROKÁ KOMODA, divoký dub, barvy grafitu, divoký dub, 192/82/51, 6 cm - **TYP: BES19A, 2 DVÍŘ.3 ZÁSUV. - **DIV.DUB RUSTICO ČERN./OLEJ. - **ČERNÁ GR...voglauer, obývací pokoje, obývací sériexxxlutz.czPodobně jako Voglauer ŠIROKÁ KOMODA, divoký dub, barvy grafitu, divoký dub, 192/82/51, 6 cm
DELUX DEMI SEC pískovaná sada V srdci (1+2)1 150 KčLuxusní set s ručně pískovanými elegantními skleničkami Bohemia Crystal Sandra 200 ml českých skláren Crystalex. Předností sklenic je průzračné bez...personalizované dárky, sklenice k výročí, na sekt, bezolovnaté křišťálové sklosklenenyshop.czPodobně jako DELUX DEMI SEC pískovaná sada V srdci (1+2)
RCR Brillante whisky set (1+6)1 239 KčSchováváte si láhev prvotřídní whisky na speciální příležitost? Než se sami hodíte do gala, nezapomeňte vybrat vhodný skleněný „outfit“ také samotn...rcr, podávání nápojů, whisky sety, bezolovnaté křišťálové sklosklenenyshop.czPodobně jako RCR Brillante whisky set (1+6)
Jídelní set KALINA 1+6, dub wotan/šedý samet17 950 KčJídelní set se 6 židlemi Barva: dub wotan/šedá Rozměr stolu (šxvxh): 140 x 75 x 80 cm Rozměr židle (šxvxh): 56 x 86 x 44 cm, výška sedu 51 cm Mater...idea, nábytek, jídelna, jídelní setynejlevnejsinabytek.czPodobně jako Jídelní set KALINA 1+6, dub wotan/šedý samet
Jídelní set KALINA 1+6, dub wotan/zelený samet17 950 KčJídelní set se 6 židlemi Barva: dub wotan/zelená Rozměr stolu (šxvxh): 140 x 75 x 80 cm Rozměr židle (šxvxh): 56 x 86 x 44 cm, výška sedu 51 cm Mat...idea, nábytek, jídelna, jídelní setynejlevnejsinabytek.czPodobně jako Jídelní set KALINA 1+6, dub wotan/zelený samet
Jídelní set KALINA 1+6, dub wotan/hnědé mikrovlákno17 950 KčJídelní set se 6 židlemi Barva: dub wotan/hnědá Rozměr stolu (šxvxh): 140 x 75 x 80 cm Rozměr židle (šxvxh): 55 x 88 x 45 cm, výška sedu 51 cm Mate...idea, nábytek, jídelna, jídelní setynejlevnejsinabytek.czPodobně jako Jídelní set KALINA 1+6, dub wotan/hnědé mikrovlákno
Jídelní set KALINA 1+6, dub wotan/šedé mikrovlákno17 950 KčJídelní set se 6 židlemi Barva: dub wotan/šedá Rozměr stolu (šxvxh): 140 x 75 x 80 cm Rozměr židle (šxvxh): 55 x 88 x 45 cm, výška sedu 51 cm Mater...idea, nábytek, jídelna, jídelní setynejlevnejsinabytek.czPodobně jako Jídelní set KALINA 1+6, dub wotan/šedé mikrovlákno
RCR Timeless whisky set (1+6)1 229 KčSouprava karafy a whiskovek je navržena tak, aby z každého nalití udělala rituál. Její nadčasový design a dekorativní zdobení se stávají skvostem n...rcr, podávání nápojů, whisky sety, bezolovnaté křišťálové sklosklenenyshop.czPodobně jako RCR Timeless whisky set (1+6)
Crystal Bohemia MARIA whisky set (1+6)2 353 KčOriginální whisky set z olovnatého českého křišťálového skla. Rozlišovacím rysem setu Maria jsou ostře řezané skládané hrany na karafě, skleničkách...crystal bohemia, podávání nápojů, whisky sety, olovnaté křišťálové sklosklenenyshop.czPodobně jako Crystal Bohemia MARIA whisky set (1+6)
Crystal Bohemia Blade whisky set (1+6)1 965 KčExkluzivní Crystal Bohemia Blade whisky set je synonymem pro dokonalost v každém doušku i pohledu. Tento nádherný set, skládající se z jedné karafy...crystal bohemia, podávání nápojů, whisky sety, olovnaté křišťálové sklosklenenyshop.czPodobně jako Crystal Bohemia Blade whisky set (1+6)
Crystal Bohemia SHEFFIELD whisky set (1+6)2 027 KčWhisky set Sheffield pochází z dílny české sklárny Crystal Bohemia z Poděbrad. Je vyroben z českého křišťálu a je zdobenen tradiční bohatou lisovan...crystal bohemia, podávání nápojů, whisky sety, olovnaté křišťálové sklosklenenyshop.czPodobně jako Crystal Bohemia SHEFFIELD whisky set (1+6)
Bohemia Jihlava ROCKY whisky set (1+6)2 691 KčTak luxusní nápoj, jako je whisky, si zaslouží něco výjimečného, souhlasíte? Objevte whisky set ROCKY, který spatřil světlo světa díky české sklárn...bohemia jihlava, podávání nápojů, whisky sety, olovnaté křišťálové sklosklenenyshop.czPodobně jako Bohemia Jihlava ROCKY whisky set (1+6)
Party stan 3 x 6 m Dekorhome Zelená14 kouskůvida, nábytek, zahradní nábytek, zahradní altányDomovNabytek.czVšechny Party stan 3 x 6 m Dekorhome Zelená
Věšák na ručníky MEXEN ARNO zlatý5 kouskůmexen, nábytek, koupelna, koupelnový nábytekDomovNabytek.czVšechny Věšák na ručníky MEXEN ARNO zlatý
DĚTSKÝ set PIKNIK - FSC ROJAPLAST7 kouskůrojaplast, pro děti, dětský nábytek, dětský zahradní nábytekDomovNabytek.czVšechny DĚTSKÝ set PIKNIK - FSC ROJAPLAST
Voděodolná poduška na zahradní lavici 150 cm Dekorhome Šedá9 kouskůvida, zahrada, zahradní nábytek, záhradné sedákyDomovNabytek.czVšechny Voděodolná poduška na zahradní lavici 150 cm Dekorhome Šedá
Kvalitex Povlak na polštář Mozaika, 50 x 50 cm6 kouskůkvalitex, bydlení a doplňky, bytový textil, lůžkoviny a textil do ložnice, ložní prádlo, povlečení, mix barevDomovNabytek.czVšechny Kvalitex Povlak na polštář Mozaika, 50 x 50 cm